Kim jestem?

Cześć, to ja!

Martyna Pazera. Plakacistka, projektantka grafiki, człowiek z wyobraźnią, który robi plakaty i papier ze śmieci, a ostatnio zabrał się także za ratowanie mało znanych legend swojego rodzinnego miasta.

Kiedy w 2015 roku zaczynałam pisać bloga, nie miałam jeszcze odwagi, żeby podpisywać się pod nim imieniem i nazwiskiem, dlatego wymyśliłam mamaraka, który bardzo szybko stał się użyteczny i potrzebny, a moje podejście do tworzenia wspólnie z dziećmi i pomysły na prace plastyczne nie straciły na aktualności nawet wtedy, kiedy przestałam publikować nowe teksty.

Blog stał w miejscu ponad dwa lata w przeciwieństwie do mnie. Długo by opowiadać, gdzie byłam, co widziałam i ile rzeczy zrobiłam, dlatego na dobry początek wspomnę tylko o Wspólnej Pracowni, którą otworzyłam z koleżanką introligatorką w naszym rodzinnym mieście, nieopodal starogardzkiego rynku, żeby tworzyć kolejne projekty i publikować nowe teksty.

Zostawiając Mamaraka miałam więcej czasu na tworzenie innych treści, a 30% projektów, które powstały w tym czasie wrzucałam na Instagram:

@pazeraprojektuje – tu trafiają moją projekty

@wspolnapracownia – a tu toczy się życie we Wspólnej pracowni.