Kategorie
Rysowanie krok po kroku

Krowa. Rysowanie krok po kroku i szopka w komplecie

Wigilia już jutro. No i gdzie ta obiecana krowa do szopki bożonarodzeniowej?

Spokojnie, karp nie zając (a szkoda), a krowa już na Was czeka. Przygotowania do wigilii też poczekają, w końcu cóż może być ważniejszego w przeddzień świąt od narysowanie wspólnie z dzieckiem krowy i dołączenie jej do własnoręcznie zrobionej szopki ? ;)

Co prawda zgodnie z tradycją winien to być wół, a nie nasza mlekodajna krasula, jednak w naszym domu tradycje wypracowane przez wieki nijak mają się do tych zapoczątkowanych w rodzinnym gronie. Moje dziecię ma słabość do łaciatych krówek, a ja mam słabość do mojego dziecka. Tyle w temacie ;)  Jeżeli sami wolicie pozostać wierni tradycji, możecie samodzielnie nanieść niezbędne korekty.

krowa

krowa

krowa

Jeszcze nie jest za późno, żeby i Waszych domach stanęła taka bożonarodzeniowa szopka. Zainteresowanych odsyłam do gościnnego wpisu na blogu Kreatywnym Okiem, gdzie znajdziecie materiały oraz szczegółowy instruktaż. Natomiast poniżej – odnośniki do wpisów z resztą rysowanych świątecznych zwierzaków:

A jeśli przypadkiem spodobał Wam się świąteczny jelonek mojego autorswta, to grafikę do druku znajdziecie tutaj

Wesołych Świąt

Bez przedłużania, bo przecież ciasta same się nie upieką ;) , chciałabym życzyć wszystkim

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. 

Żebyście spędzili ten czas radośnie – biorąc przykład ze swoich dzieci, aby nie zabrakło Wam czasu na wspólne gry, zabawy, wygłupy, długie rozmowy przy stole, rodzinne seanse filmowe, wieczorne spacery i co tylko przyjdzie Wam i Waszym dzieciom do głowy.

Niech magia świąt, cud narodzin, a przede wszystkim Wasza nieskończona miłość do dzieci sprawią, abyście zawsze byli „na tak” i „w tej chwili”.

Żeby ten wyjątkowy czas spędzony w gronie najbliższych nastroił Was pozytywnie na to, co przyniesie Nowy Rok i utwierdził w przekonaniu, co się w życiu naprawdę liczy.

PS: Obiecałam sobie, że w święta nie ma żadnego Internetu. Wam też życzę takiego postanowienia. A na blog zapraszam po świętach :)

Krowa. Karta do pobrania:

krowa

Autor: Mamarak

Cześć! Jestem Martyna i bardzo bym chciała, żeby rodzice małych dzieci wiedzieli to samo, co ja. Każde dziecko jest artystą, a rozwijanie poprzez sztukę to dobry początek, żeby stać się człowiekiem sprawczym i samodzielnym.

4 odpowiedzi na “Krowa. Rysowanie krok po kroku i szopka w komplecie”

Jako beztalencie, jestem zachwycona. Pracuję z pierwszakami i bardzo chciałabym z nimi rysować zwierzęta z gospodarstwa wiejskiego. Czekam z utęsknieniem na konika i… dalej na całą farmę. Podziwiam i serdecznie pozdrawiam :-).

Nigdy nie mów, że jesteś beztalenciem! Koniecznie musisz przeczytać mój wpis o pandzie :D Dziś się ukaże :) A farma to bardzo dobry pomysł! Podsunęłaś mi pewną myśl, dziękuję i pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *