Kategorie
Rysowanie krok po kroku

Owca – rysowanie krok po kroku + 7 inspiracji do pokoju dziecka.

Owca do narysowania krok po kroku czeka na Was na samym dole. Tymczasem poznajcie resztę stadka, które zagoniłam w jedno miejsce, aby Was zainspirować. Jeżeli zastanawiacie się nad dodatkiem, który ociepliłby dziecięce wnętrze, sprawił radość Waszemu maluchowi, a nawet pomógł w walce z kolką niemowlęcą, to rozsiądźcie się wygodnie, bo będzie 3xP – czyli puszyście, pięknie i pomocnie ;)

1. Kocyk i sensorek

To piękne wielobarwne zestawienie rozgrzewa i stymuluje samym tylko widokiem. Z jednej strony bawełniane owieczki z drugiej mięciutki polar minky. Kto miał styczność z minky ten wie, że to materiał, który nadrabia za całe stadko puszystych owieczek.

owca

owca

2. Krakowskie pieczątki – Owca

Taka pieczątką to niedroga i obiecująca inwestycja. Wystarczy tylko odpowiedni dobór farby i domowa manufaktura może ruszać pełną parą. Stemplowane plakaty, pościel, drewniane dekoracje to nie tylko gustowne dodatki, ale także kreatywna zabawa dla małych i dużych artystów.

2b owca

3. Tapeta w owieczki

Minimalistyczny wzór w umiarkowanej kolorystyce. Bardzo ciekawa propozycja nie tylko do pokoju starszaka. Świadome dobieranie barw jest wyjątkowo ważne w przypadku noworodków. Zbyt duża ilość bodźców bardzo często staje się powodem niepokoju maluszka. Grunt to równowaga, a ten wzór to optymalne zestawienie wyciszającej neutralnej szarości  i stymulującego kontrastu czerni i bieli.

owca

4. Owca z pozytywką

to bardzo praktyczny prezent dla noworodka. Z kilku źródeł wiem, że doskonale sprawdził się jako pomoc przy usypianiu. A w obliczu kolki niemowlęcej swoją skutecznością nie ustępuje suszarce do włosów.

owca

5. Termofor z pestek wiśni

Motyw owcy jest tylko pretekstem, aby przedstawić mój najlepszy sposób walki z kolką niemowlęcą. Ten w pełni naturalny termofor służył nam wiernie przez pierwszy rok życia syna i nawet wolę sobie nie wyobrażać, jak wyglądałaby nasza wieczorna egzystencja bez tego dobrodziejstwa natury. Rozgrzane pestki oddają ciepło przez około 1-1,5 godziny. Taki termofor w przeciwieństwie do tych tradycyjnych na wodę jest całkowicie bezpieczny, bardzo lekki i doskonale przylega do dziecięcego brzuszka, a podgrzewamy go szybko i wygodnie, bo w mikrofalówce lub na kaloryferze.

owca

6. Koloruj na okrągło, Owieczka

Kreatywna maskotka do kolorowania to obietnica wielu godzin przesympatycznej zabawy. W zestawie znajdują się 4 zmywalne flamastry, a pokolorowana owieczka może zażyć ciepłej kąpieli i po wyschnięciu całkowicie zmienić ubarwienie.

6b

7. Owca na biegunach.

Zbaraniałam w zachwycie, gdy ujrzałam dzieło duńskiego projektanta Povla Kjera. Uczcijmy owcę minutą ciszy i przez ten czas napawajmy się jej pięknem, bo jakiekolwiek rozpatrywanie tej propozycji w kategorii zakupu (cena), godzi w podstawy mojej zdroworozsądkowej egzystencji.

owca

Wracając na ziemie – poniżej Wasza owca do pobrania.

To pierwszy ze zwierzaków, który zasili tegoroczną bożonarodzeniową szopkę. O szopce usłyszycie niebawem, a tymczasem doskonalcie się w rysowaniu owieczek :)

owca

Autor: Mamarak

Cześć! Jestem Martyna i bardzo bym chciała, żeby rodzice małych dzieci wiedzieli to samo, co ja. Każde dziecko jest artystą, a rozwijanie poprzez sztukę to dobry początek, żeby stać się człowiekiem sprawczym i samodzielnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *